Rezultati DTL 2020

Poredak Dalmatinske Trail Lige 2020 (po kategorijama)

>> LINK <<

KOMPLETNI POREDAK KLUBOVA >> (uskoro)


Rezultati po utrkama

1. kolo - Marjan Trail - Dugopolje Edition2. kolo - Promina Trail3. kolo - Lastovo Trail4. kolo - Čvrsnica Ultra Trail (gost utrka)5. kolo - Sinj Trail6. kolo - Mosor Grebbening7. kolo - Kozjak Trail

10 km – “Gibajmo se”

Muškarci:
1. Boško Mandić (1:07:17)
2. Mirko Jukić (1:09:33)
3. Marko Rak (1:11:06)
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Jadranka Žilić (1:22:57)
2. Dobrila Berket (1:23:25)
3. Anemarija Rajčić (1:28:24)
Ostali rezultati >>

22 km – “Jače Manijače”

Muškarci:
1. Marinko Duka (2:43:53)
2. Marin Koceić (2:46:33)
3. Džemal Jašarević (2:55:50)
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Eva Tušar Suhadolc (3:17:20)
2. Petra Kulić (3:30:22)
3. Vana Čargonja (3:52:24)
Ostali rezultati >>

10km – “Špilja Liluša”

Muškarci:
1. Marko Pehar (1:11:51)
2. Antonijo Erceg (1:12:57)
3. Mirko Jukić (1:19:42)
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Anemarija Rajčić (1:25:56)
2. Radmila Maksimović (1:28:06)
3. Jelena Sansević (1:35:32)
Ostali rezultati >>

20km – “Mali Točak”

Muškarci:
1. Roko Pribičević (2:43:05)
2. Marko Rak (2:45:16)
3. Nenad Ostojić (2:47:36)
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Andrea Rubin (3:37:20)
2. Petra Baleta (4:13:59)
3. Irena Klarić (4:16:59)
Ostali rezultati >>

30km – “Veliki Točak”

Muškarci:
1. Dino Belakušić (4:31:58)
2. Tomislav Mijić (4:32:36)
3. Krešimir Mrčela (4:58:23)
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Lana Ostojić (5:26:57)
2. Ana-Marija Pavić (6:39:57)
3. Lucija Vojnović (6:49:47)
Ostali rezultati >>

11 km – “Mali Fumar”

Muškarci:
1. Marinko Kurilj (1:02:18)
2. Frane Babić (1:07:57)
3. Igor Lovrić (1:09:54)
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Dobrila Berket (1:08:04)
2. Nives Šarić (1:10:10)
3. Jelena Sansević (1:12:59)
Ostali rezultati >>

18 km – “Veli Fumar”

Muškarci:
1. Ivo Ćupić (2:34:41)
2. Jadranko Mušić (2:54:12)
3. Nikola Najev (3:12:44)
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Rita Biliš (3:15:23)
2. Anemarija Rajčić (3:26:32)
3. Kristina Šolmajer Stropnik (3:30:58)
Ostali rezultati >>

10 km – “Green Trail”

Muškarci:
1. Ante Vranjković – 56:55
2. Marinko Kurilj – 57:14
3. Ante Mijoč – 57:42
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Vesna Ćavar – 1:05:51
2. Irma Kristić – 1:08:05
3. Andriana Šantić – 1:11:36
Ostali rezultati >>

25 km – “Yellow trail”

Muškarci:
1. Krešimir Mrčela – 3:11:34
2. Filip Baleta – 3:28:30
3. Muhamed Kovačević – 3:33:03
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Zoe Hamel – 4:06:33
2. Jelena Bobetić – 4:32:30
3. Dragana Vegar – 5:02:10
Ostali rezultati >>

35 km – “Blue trail”

Muškarci:
1. Daniel Krstulović Opara – 4:20:16
2. Dejan Žerajić – 4:42:50
3. Ivo Ćupić – 4:56:46
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Lana Ostojić – 5:30:44
2. Zrinka Deur Šarić – 6:15:34
3. Marija Sekulović – 8:29:41
Ostali rezultati >>

11 km – “Bara”

Muškarci:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>
Žene:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>

22 km – “Čoja”

Muškarci:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>
Žene:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>

33 km – “Alka”

Muškarci:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>
Žene:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>

6km – “Pule”

Muškarci:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>
Žene:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>

17km – “Tovar”

Muškarci:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>
Žene:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>

37km – “Sivonja”

Muškarci:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>
Žene:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>

10 km – “Kratka”

Muškarci:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>
Žene:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>

22 km – “Duga”

Muškarci:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>
Žene:
1.
2.
3.
Ostali rezultati >>