Rezultati DTL 2017

1. kolo - Marjan Trail2. kolo - ImberTrek3. kolo - ProminaTrek4. kolo - Jesenice Treking5. kolo - Mosor Grebbening6. kolo - Tisno Trail7. kolo - Lastovo Trail8. kolo - Kozjački Satarluk9. kolo - Vela Strka

9 km – “Gibajmo se”

Muškarci:
1. Toni Elezović
2. Igor Lovrić
3. Srđan Oršulić
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Petra Koceić
2. Ane Gregov
3. Tena Filipović
Ostali rezultati >>

18 km – “Jače Manijače”

Muškarci:
1. Marin Koceić
2. Marinko Duka
3. Daniel Krstulović Opara
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Nikolina Šustić
2. Tamara Markotić
3. Maja Blašković
Ostali rezultati >>

16 km – “Mali Trail”

Muškarci:
1. Ivan Želalić
2. Ante Bubić
3. Mario Bosnić
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Dina Vitaić
2. Ivona Jonjić
3. Ane Gregov
Ostali rezultati >>

26 km – “Srednji Trail”

Muškarci:
1. Milan Platiša
2. Filip Sinovčić
3. Marko Herman
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Srđana Rožić
2. Ivana Vrvilo
3. Angela Smilović
Ostali rezultati >>

10 km – “Špilja Liluša”

Muškarci:
1. Ante Galineo
2. Ante Bubić
3. Ante Bebić
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Jelena Kuljiš
2. Ivana Mihalj
3. Ivana Kvasina
Ostali rezultati >>

20 km – “Mali Točak”

Muškarci:
1. Dino Belakušić
2. Ivan Vlaić
3. Stipe Jerončić
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Zrinka Deur Šarić
2. Marija Bilić
3. Karmen Kostanić Jurić
Ostali rezultati >>

30 km – “Veliki Točak”

Muškarci:
1. Duje Ćalušić
2. Mate Ćurić
3. Boris Koračak
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Marina Maslek
2. Maja Blašković
3. Jelena Gugić Boko
Ostali rezultati >>

9 km – “Mala Staza”

Muškarci:
1. Ante Šesnić
2. Duje Džin
3. Mate Džin i Pero Brajković
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Ivana Mihalj
2. Lana Keč
3. Matea Vukorepa
Ostali rezultati >>

22 km – “Srednja Staza”

Muškarci:
1. Marko Herman
2. Krunoslav Krivanj
3. Ante Bubić
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Eva Tušar
2. Zrinka Deur Šarić
3. Angela Smilović
Ostali rezultati >>

33 km – “Velika Staza”

Muškarci:
1. Nenad Keč
2. Ivan Želalić
3. Teo Baučić
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Srđana Rožić
2. Marina Maslek
3. Antonela Banovac
Ostali rezultati >>

11 km – “Pule”

Muškarci:
1. Ante Bubić
2. Vedran Ugrin
3. Mate Marčić
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Ivana Mihalj
2. Ivana Kvasina
3. Jadranka Žilić
Ostali rezultati >>

16 km – “Tovar”

Muškarci:
1. Stipe Jerončić
2. Andrija Savić
3. Krunoslav Krivanj
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Eva Tušar
2. Zrinka Deur Šarić
3. Dražena Berović
Ostali rezultati >>

36 km – “Sivonja”

Muškarci:
1. Daniel Krstulović Opara
2. Marko Herman
3. Mate Čurić
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Ivana Vrvilo
2. Srđana Rožić
3. Marina Maslek
Ostali rezultati >>

8,7 km – “Oko Mista”

Muškarci:
1. Tomislav Barešić
2. Šime Grdović
3. Jure Žilić
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Tena Filipović
2. Ivona Ćalušić
3. Jadranka Žilić
Ostali rezultati >>

20 km – “Oko Otoka”

Muškarci:
1. Daniel Krstulović Opara
2. Duje Ćalušić
3. Jure Oblak
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Radmila Maksimović
2. Lea Oblak
3. Ivana Vanjak
Ostali rezultati >>

10 km – “Mali Fumar”

Muškarci:
1. Igor Lovrić
2. Ante Bubić
3. Josip Feher
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Marina Maslek
2. Srđana Rožić
3. Dorotea Bulić
Ostali rezultati >>

21 km – “Veli Fumar”

Muškarci:
1. Marinko Duka
2. Duje Ćalušić
3. Wojciech Lisak
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Nives Šarić
2. Zrinka Deur Šarić
3. Katarina Mirošević
Ostali rezultati >>

10 km – “Mala Staza”

Muškarci:
1. Josip Feher
2. Ivan Roguljić
3. Marko Vukušić
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Marija Kurta
2. Ana Martinić
3. Ivana Kvasina
Ostali rezultati >>

25 km – “Srednja Staza”

Muškarci:
1. Ante Bubić
2. Krunoslav Krivanj
3. Ivo Ćupić
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Željana Kuvačić
2. Anđela Ćukušić
3. Dražena Berović
Ostali rezultati >>

35 km – “Velika Staza”

Muškarci:
1. Ante Pešić – Golub
2. Sanjin Vučan
3. Boris Koračak
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Marina Maslek
2. Zrinka Deur Šarić
3. Ivana Vrvilo
Ostali rezultati >>

11 km – “Mali Trail”

Muškarci:
1. Hrvoje Žuvela
2. Ante Bubić
3. Ivo Jerčić
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Jadranka Žilić
2. Natasha Perkušić
3. Fani Mirošević
Ostali rezultati >>

23 km – “Veli Trail”

Muškarci:
1. Marin Koceić
2. Lovre Mihotić
3. Duje Ćalušić
Ostali rezultati >>
Žene:
1. Eva Tušar Suhadolc
2. Daniela Corvalan
3. Jelena Gugić Boko
Ostali rezultati >>

Pobjednici Dalmatinske Trail Lige 2017

Muškarci: Žene:
1. Boris Koračak (1092) 1. Marina Maslek (1320)
2. Duje Ćalušić (1052) 2. Jelena Gugić Boko (1255)
3. Andrija Savić (1013) 3. Željana Kuvačić (1172)
4. Krunoslav Krivanj (954) 4. Srđana Rožić (1035)
5. Mate Ćurić (896) 5. Zrinka Deur Šarić (965)
6. Ivan Lolić (883) 6. Antonela Banovac (917)
7. Ante Bubić (829) 7. Radojka Barišić (830)
8. Daniel Krstulović Opara (794) 8. Dražena Berović (768)
9. Ivo Čupić (756) 9. Maja Blašković (722)
10. Emir Handžić (733) 10. Ivana Vrvilo (695)

>> Kompletan poredak Dalmatinske Trail Lige – Muškarci <<

>> Kompletan poredak Dalmatinske Trail Lige – Žene <<