Održano i premijerno izdanje “Kozjak Trail” utrke!

Ove subote je održano i 8. kolo Dalmatinske Trail Lige – premijera “Kozjak Trail” utrke u organizaciji HPD Kozjaka – Kaštel Sućurca i njihove trail sekcije “Dračari”. Lijepo vrijeme privuklo je 100 natjecatelja na PD Putalj koji su se okušali na dvije dužinske kategorije: 24km sa 1200m uspona, te 10km sa 650m uspona.

Na Dugoj utrci uvjerljivo je slavio Daniel Krstulović Opara sa vremenom od 2:40:03, ispred Marka Škarice (3:19:30) i Tomislava Krilića (3:22:05). Kod žena, također je uvjerljivo slavila Eva Tušar sa vremenom od 3:02:55 i koja je bila u apsolutnom poretku odmah iza Opare. Drugo mjesto osvojila je Jelena Sansević (3:54:15), a treće Dragana Vegar (4:12:00).

Na Maloj utrci slavio je Antonijo Erceg (1:14:57) ispred Ljubana Gudelja (1:16:47) i Ante Roguljića (1:17:30), dok je kod žena slavila mlada Karla Žilić (1:30:36) ispred Mile Ozretić (1:39:05) i Ane Rančić (1:43:02).

Sve rezultate utrke možete vidjeti na ovom LINKU!

Nakon dodjele nagrade sve pristune je uz dobru muziku zabavljao DJ Josip Škiljo, te iako su natjecatelji bili umorni od utrke, imali su snage za after race party, kojih je u zadnje dvije godine zbog trenunte situacije, nedostajalo 😉

Sljedeće kolo na rasporedu je 13.11. a tad je na redu Mosor Grebbening. Prijave za najdužu kategoriju “Sivonja” su već popunjene, no još se stignete prijaviti na “Tovara” ili “Pule” kategorije. Link za prijavu je OVDJE!

Nakon toga slijedi nam zadnje kolo ove godine – Vis trail koji će se održati 04.12.2021. Uskoro slijedi raspis utrke.